Aumentar texto Diminuír texto Reiniciar texto
Contractos

Anuncios e noticias

XI Carreira Popular de Corcubión

25/07/2013
XI Carreira Popular Vila de Corcubión         
CLASIFICACIÓN XERAL        
Posto Dorsal   Nome Tempo        
1 40   Traba Caamaño, Pedro  32:06:00        
2 15   Figueiras Martinez , Baltasar  33:14:00        
3 37   Bujan Gonzalez, Jose  33:19:00        
4 12   Lago Ces, Jose Manuel 34:12:00        
5 91   Martinez Anta, Emilio  34:41:00        
6 94   Antelo Lema, Luis Miguel 34:59:00        
7 24   Abelleira Santos, Francisco Jose 35:55:00        
8 87   Gonzalez Horta, Eloy 36:49:00        
9 82   Trillo Fernandez, Abraham  36:57:00        
10 101   Canosa Castiñeiras, Ramon  37:02:00        
11 88   Pasantes Perez, Francisco Jose 37:29:00        
12 100   Romero Albores, David  37:42:00        
13 20   Tenreiro Prado, Diego  38:05:00        
14 19   Carbia Castro, Rafael  38:05:00        
15 35   Gonzalez Bañobre, Jose  38:06:00        
16 55   Iglesias Duro, Raul 38:24:00        
17 28   Lago Santiago, Francisco Antonio  38:30:00        
18 63   Silva Brenlla, Gonzalo  38:43:00        
19 22   Couto Costa, Francisco Javier  38:54:00        
20 93   Regoleira Rellan, Martin 39:01:00        
21 70   Suarez Fraga, Bruno 39:02:00        
22 18   Mira Perez, Pablo 39:27:00        
23 42   Dopazo Penin, Oscar 39:37:00        
24 69   Iglesias Lopez, Nicolas 39:42:00        
25 53   Costa Recarey, Julio 39:56:00        
26 36   Blanco Aquino, Javier  40:05:00        
27 31   Rios Recarey, Jose Ramon  40:13:00        
28 29   Rodriguez Rodriguez, Antonio 40:14:00        
29 90   Alvarez Lodeiro, Santiago 40:30:00        
30 57   Feito Miras, Luis  40:35:00        
31 99   Rey, Jose 40:39:00        
32 68   Rey Pardo, Mario  40:40:00        
33 85   Leston Fabeiro, Miguel 40:44:00        
34 84   Monteagua Caamaño, Manuel  40:56:00        
35 sin dorsal     40:58:00        
36 58   Carbajosa Sanz, Diego  40:59:00        
37 43   Gomez Cortes, Juan jose  41:03:00        
38 80   Casas Casas, Jose Manuel 41:17:00        
39 92   Castro Bouzo, Alejandro  41:22:00        
40 23   Guillen Alonso, Jose  41:26:00        
41 27   Blanco Figueirido, Marcos Antonio 41:32:00        
42 60   Lema Martinez, Jose 41:41:00        
43 105   Benito Piñeiro Abeijon 41:41:00        
44 81   Trillo Lema, Elias  41:42:00        
45 17   Fernandez Garcia, Alberto 41:47:00        
46 89   Castro Villaverde, Teresa 41:49:00        
47 104   Javier Novo Bujeiro 41:50:00        
48 96   Rodriguez Dominguez, Juan Enrique 42:22:00        
49 2   Pena, Adrian 42:26:00        
50 34   Gonzalez Rodriguez, Toño 42:27:00        
51 sin dorsal     42:32:00        
52 102   Budiño Vazquez, Manuel  42:33:00        
53 97   Fraiz Velazquez, Tomas 42:34:00        
54 13   Suarez Bermudez , Francisco Javier  42:35:00        
55 sin dorsal     42:36:00        
56 5   do Recareo, Manolo 42:39:00        
57 64   Maseda Carballo, Francisco Javier  42:58:00        
58 56   Beiro Formoso, Jose Maria  43:00:00        
59 48   Sestayo Leis, Luis  43:53:00        
60 98   Aldrey Raices, Jose Manuel 43:59:00        
61 71   Senande Figueiras, Jose 44:01:00        
62 39   Gallego Piñon, Sergio  44:19:00        
63 54   Almendarez Roque, Adan  44:28:00        
64 41   Coronilla Cerviño, Yago  44:37:00        
65 45   Piñol Chas, Joaquin  44:45:00        
66 77   Pensado Torres, Marcos 44:47:00        
67 47   Trigo Lorenzo , Juan Alberto 45:27:00        
68 66   Garcia Rivas, Julio 45:40:00        
69 26   Perez Martinez, Belen  45:41:00        
70 14   Rios Rodriguez, Javier  45:45:00        
71 74   Rodriguez Garrido, David  45:48:00        
72 3   Castro Vilar , Alberto 45:56:00        
73 1   Raña Platas, Jesus 46:10:00        
74 25   Perez Miñones, Rogelio  46:20:00        
75 72   Fernandez Barreiros, Tina 46:26:00        
76 103   Arturo Pasantes Vidal 46:27:00        
77 33   Big, Notorius s.t.        
78 46   Alvarez, Marcos  s.t.        
79 79   De la Casa Vadillo, Jose Antonio s.t.        
80 52   Escudero Vivero, Carlos 47:50:00        
81 59   Veiga Rodeiro, Javier  47:56:00        
82 32   Vigo Sanz, Juan Pedro  48:25:00        
83 51   Villegas Rios, David  48:34:00        
84 50   Villegas Rios, Oscar  48:43:00        
85 16   Canosa Gosende, Jose Maria  50:27:00        
86 83   Garcia Garcia, Carmen 51:26:00        
87 7   Remuiñan Sandez, Antonio 51:26:00        
88 11   Piñeiro Lago, Jose Manuel 51:37:00        
89 4   Lorenzo Lojo, Abelardo  51:46:00        
90 67   Rey Gomez, Roberto 51:46:00        
91 30   Remuiñan Sandez, Alfonso  52:40:00        
92 78   Boendra Gonzalez, Carlos 54:30:00        
93 6   Vilas Abelenda, Manuel  55:26:00        
94 95   Rico Teo, Adolfo 56:26:00        
95 61   Varela Fuentes, Alejandro  58:20:00        
96 62   Blanco Loureiro, Angel  1:01:19:00        
97 8   Garcia Gesto, Jose 1:01:38:00        
98 73   Rodriguez Nieto, Sandra 1:02:58:00        
99 75   Lago Perez, Manuel  1:11:34:00        
100 76   Louro Gonzalez, Lua 1:14:35:00        
    * Os participantes que entraron  sen dorsal son Fidel Suarez , Jose Ramón Garcia Cancela e Jose Manuel Piñeiro Lago

 


Data inicio: 24/09/2013

Data fin: 25/09/2013

Tipo: Información

Volver
II Plan de Igualdade
Perfil do Contratante
Regulamento de uso do idioma galego
Biblioteca Municipal
Radio Neria
Sede Electrónica Administración Electrónica - Trámites
Boletín
Introduce o teu e-mail: